Kdo za tím stojí?

Diagnostika je vyvinuta českou společností NUTRIADAPT a můžete jí absolvovat v každém větším městě po celé České republice.

Pečovat o vás budou odborně vyškolení specialisté, absolventi vzdělávacího programu Akademie NUTRIADAPT.

NUTRIADAPT je členem Aliance výživových poradců.


Odhalte co brání tělu v hubnutí

Rezervujte si termín diagnostiky

Poplatek za diagnostiku je pouze 200 Kč

Nadváha je často způsobena faktory které nejsou ihned zřejmé. Nová česká diagnostika vám dá potřebné odpovědi.

Vyplňte své jméno, telefon a email do formuláře níže a klikněte na tlačítko. Naše asistentka vás obratem kontaktuje a domluví termín vaší návštěvy.

načítá se objednávkový formulář

Poplatek za diagnostiku je 200 Kč a je možné ho po skončení zaplatit hotově či kartou.


Po absolvování programu se dozvíte:

Jaké potraviny brání redukci váhy

Mimo jiné se dozvíte

To že je určitá potravina označována za "zdravou" neznamená že nám nemůže škodit či bránit v redukci váhy. Na diagnostice se dozvíte o vyšetření potravinových intolerancí a potravinových alergii v souvislosti s redukcí váhy a zda pro vás mají smysl.

Jaké potraviny napomáhají hubnutí

Mimo jiné se dozvíte

Dozvíte se jaké potraviny napomáhají urychlení metabolismu. Často to jsou potraviny u kterých to málo lidí očekává.  Správné potraviny pro váš typ metabolismu, vám mohou dodat energii ale také napomoci hubnutí a urychlení metabolismu .

Nebezpečný vs. "bezpečný" tuk

Mimo jiné se dozvíte

Měření odhalí procento nebezpečného tuku kolem orgánů. Dozvíte se také celkové složení těla a rizika závažných onemocnění jako například cukrovka a nebo infarkt.

Jaký je můj ideální kalorický příjem?

Mimo jiné se dozvíte

Profesionální přístroj změří jaký přísun kalorií je pro vás ideální v porovnání s ostatními. Zjistíte kolik toho musíte sníst pro udržení, či redukci váhy.


* Výsledky prezentované na webu nejsou typické. U každého klienta jsou výsledky velmi individuální. Diagnostika může pomoci najít lepší cestu k redukci váhy ale vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.  Všechny diagnostiky a měření slouží výhradne pro účely výživového poradenství.